איי סיישל – חלום של חופשה


איי סיישל – חלום של חופשה


תמיד רציתם להגיע למקום אקזוטי במהלך חייכם? איי סיישל יגשימו לכם את החלום בענק. אמנם השם מרמז על כך שמדובר ביותר מאי אחד, אך תופתעו לגלות שמדובר על קבוצה של 115 איים המרכיבים ביחד את הרפובליקה הדמוקרטית של איי סיישל. למרות מספרם הרב של האיים המקום כולו מכיל כ-27,000 תושבים בלבד, אך הכמות מעט מטעה – מאחר ואיכות הטיול במקום והמגוון האנושי שווים הרבה יותר. כדי לדעת ליהנות מכל יום ולנצל כל רגע, הנה הכנה קצרה לקראת הטיול לאיים המופלאים.

איי סיישל – חושבים על כל רגע

ויקטוריה

עיר הבירה של איי סיישל נחשבת לאחת מערי הבירה הקטנות ביותר בעולם. כדי להגיע אליה יש לנסוע בין שדות תה עצומים הפרושים בסביבה ומגדלים את התה הידוע של המקום. לאחר שנכנסתם לעיר תוכלו להבחין במבנים ייחודיים שעוד נותרו במקום מימי הכיבוש של התקופה הקולוניאלית, להתרשם מכפר האמנים ומהיצירות אותם הם מעוניינים להציג ולהכיר חלק מהתושבים המקומיים מסבירי הפנים. השפות הרשמיות במקום הן אנגלית וצרפתית כך שניתן להסתדר באיים בנוחות ובביטחון.

האי מהאה

אחד האיים המוכרים ביותר מבין שרשרת האיים של איי סיישל. מעל ליערות המרשימים, על גבעת האפיליה, נפרשה אומגה גדולה הבנויה לאורך של שמונה תחנות שונות המציגות את האי מכל זווית אפשרית. בין כל תחנה לתחנה ניתן לעצור, להתרשם מהנופים המרהיבים ולהחליף רשמים עם המבקרים האחרים. האומגה מתאימה לכל גיל, אך חשוב לדעת שקיים מסלול קצר המצריך הליכה בכדי להגיע אל האומגה עצמה.

האי לה דיג

אחד המקומות היפים ביותר בהם תהיו לאורך השנים. האי לה דיג הוא בעל החופים המרהיבים ביותר בסביבה, המפוסלים באמצעות סלעי גרניט עוצרי נשימה. במקום ניתן לשכור אופניים וליהנות מנסיעה מבודדת לחופים המרשימים או לבריכות המצויות על האי. אל "לה דיג" לא ניתן להגיע באופן עצמאי ויש לנסוע אל האי "פראלין" וממנו לעלות על הספינה הנוסעת למקום.

שייט יאכטות

כדי להספיק את הביקורים בין שלל האיים המצויים באזור וליהנות מפינוקים מיוחדים, ניתן להזמין שיט יאכטות פרטי. היאכטות ניתנות להזמנה דרך כל בית מלון במקום וניתן לנסוע לסיבוב איים או לאי שבו חפצים לבקר. לאורך הנסיעה ניתן לעצור את היאכטה בכל רגע נתון ולהתחיל צלילות או שנורקלים באזור. המראות שמתגלים מתחת לגלים הם ייחודיים לאזור ולא נתקלים בדגים או בעלי חיים ימיים כאלו במקומות אחרים ברחבי העולם. 


אנחנו כאן בשבילכם
03-6211455