זנזיבר - חופשה בלתי נשכחת


זנזיבר – קפיצה קטנה לגן עדן

החופשה האידיאלית מבחינתכם היא חופים שטופי שמש, עצי קוקוס וחול זהוב? זנזיבר הוא המקום הנכון בשבילכם. האי הקטן שייך לקבוצת האיים של טנזניה, לחופי האוקיינוס ההודי. האוכלוסייה באי כולו אינה עולה על 800,000 תושבים, שהתרבות הייחודית שלהם תרתק ותעניין אתכם לכל אורך הביקור. האי ספג השפעות תרבותיות רבות – מהתקופה האשורית, דרך ההודית והאפריקאית, ובליל ההשפעות הללו יצרו מקום בו כל אחד מאיתנו ישמח לבקר. אם אתם רוצים להתחיל ולתכנן את החופשה הקרובה שלכם באי, כדאי לגשת למלאכה ולהרכיב רשימת המלצות.

זנזיבר – החופשה המושלמת

חוות התבלינים

רבים אינם יודעים זאת, אך זנזיבר זכה לכינוי: אי התבלינים. ברחבי האי תוכלו למצוא עשרות חוות תבלינים האחראיות על גידולם של וניל, קינמון, ג'ינג'ר ועוד מגוון תבלינים אותם תוכלו למצוא בכל מטבח מצוי. הפעילויות בחוות משתנות על פי עונת ההגעה שלכם ולעיתים ניתן אף להשתתף בזריעה או בקציר של התבלינים עצמם. הכניסה והסיורים כרוכים בתשלום, ומומלץ לברר במלון שלכם מהי החווה המומלצת וליצור קשר לפני הנסיעה אליה.

שמורת ג'וזני

חובבי בעלי החיים יוכלו ליהנות מכל רגע בסיור בשמורה. המקום הוא אזור המחיה האחרון בעולם של קופי הקולובוס בעלי הפנים האדומות. מאחר וזהו זן נכחד הייתם מצפים לחיה הנחבאת אל הכלים, אך הקופים ידידותיים במיוחד, נהנים לשחק עם המבקרים ומתקרבים עד כדי מגע. השמורה עצמה רצופה עצי מהגוני מרשימים, ושביל ההליכה נוח ומרשים במיוחד.

סטון טאון

עיר הבירה של זנזיבר, והעיר היחידה הקיימת על האי. העיר קיבלה את שמה, "עיר האבן" על האבנים והאלמוגים מהם היא נבנתה כבר לפני 1,200 שנים. הבתים בהם נתקלים בעיר יכולים להיות שונים לחלוטין זה מזה, מאחר וכל בית נבנה בסגנון שונה – ערבי, הודי, אפריקאי וסגנונות נוספים. בעיר ניתן לבקר בשוק העבדים הקדום תמורת תשלום סמלי, ולחוות את המקום שהיה פעיל עד סוף המאה ה-19 בתחום המכירה והקנייה של עבדים.

אי האסירים

במרחק שיט קצר מזנזיבר שוכן אי שזכה לכינוי "אי האסירים". בעבר נבנה על האי הקטן בית כלא, אך עם הזמן הוסב המקום לאי גלות עבור חולים במחלות קשות במיוחד. עם התקדמות השנים והרפואה חדלו לשלוח אל המקום את החולים והאי הפך להיות ביתם של צבי יבשה ענקיים החיים עליו בשלום ובבטחה. במקום הוקם גם כפר נופש, כך שניתן להתרשם מהצבים תוך כדי ביקור במקום.  


אנחנו כאן בשבילכם
03-6211455