חבילות נופש במלדיבים


חבילות נופש במלדיבים - נגיעה בגן עדן

חבילות נופש במלדיבים הם הדרך הטובה ביותר להתקרב לגן עדן, עלי אדמות. יש בהם כל מה שחופשה מושלמת צריכה לכלול, עבור חובבי המנוחה והנופש וגם עבור מי שמחפש הרפתקאות ואטרקציות- נופים מרהיבים, שלווה אינסופית, צלילות, גלישה ופינוקים ללא סוף.

הרפובליקה המלדיבית מורכבת ממעל אלף איים שטוחים, בצורת מחרוזת, והיא שוכנת בסמוך להודו. האיים עטויים צמחייה עשירה וטרופית והנופים התת ימיים שבהם מזמנם אליהם מבקרים מכל העולם. הצלילה במלדיבים ידועה ברמה עולמית, עם נופים תת ימיים הכולים דגים צבעונים, בעלי חיים מגוונים ומעניינים ושוניות אלמוגים יפהפיות.

 

גם הגלישה בחופי האיים המלדיביים נחשבת לאיכותית ביותר, עם גלים אידיאליים לצד נופים עוצרי נשימה.

אחת הדרכים המומלצות לבקר במדינה היא באמצעות חבילות נופש. כך ניתן ליהנות מכל השפע שיש לה להציע- אתרי הנופש מרוחקים זה מזה ומפוזרים בין האיים השונים, מה שמבטיח פרטיות מושלמת ותחושה של "אי בודד" מפנק, למרות היותם יעד פופולארי ביותר.

בחלקם ניתן למצוא מועדון ספא או גלישת גלים ובכולם- מועדון צלילה.

 

איפה כדאי לבקר?

האזורים השונים במלדיביים יכולים להציע חוויות שונות, בהתאם למה שאתם מחפשים בנופש. בין אם אתם מעוניינים בשלווה ופרטיות, בספורט ימי או בבילוים וחיי לילה, חבילות נופש במלדיבים יכולות לענות על ציפיותיכם.

 

למחפשים אחר תרבות וחיי לילה: מאלה, בירת המלדיבים היא האזור ההומה ביותר במדינה, אם כי יש לציין שרמת האקשן מותאמת לאופי המדינה ועל כן, גם מאלה רגועה מאוד. זהו האי המודרני ביותר, והוא מציע שווקים, מסגדים, אפשרויות בילוי ואפילו חוף מלאכותי.

המוזיאון הימי המעניין מציג את ההיסטוריה של המלדיבים. צוללת הלווייתנים מתאימה במיוחד למי שרוצה ליהנות מהנוף התת- ימי מבלי להירטב. כן כדאי לבקר בשווקיה השוקקים של מאלה- שוק הפירות ושוק הדגים.

 

צלילות וגלישות: אטול אדו מומלץ במיוחד עבור חובבי הספורט הימי. יש בו שוניות צבעוניות אליהן נוהרים מרחבי העולם ועונת הגלישה בו ארוכה במיוחד, מפברואר עד נובמבר.

 

שלווה ותחושה של אי בודד: מי שמעוניין להתרחק מהאזורים המרכזיים, ייהנה במיוחד באטול מאלה הדרומי, השוכן במרחק לא גדול מהאי המרכזי.  רק שלושה מהאיים באטול זה מיושבים ויש בו אתרי נופש ואתרים מעולים לצלילה וגלישה, תוך תחושה של ריחוק והתבודדות.

 

למחפשים אחר מגוון: אטול ארי הוא אזור מגוון מאוד שמתאים במיוחד למי שאינו רוצה להישאר באתר נופש או אי אחד. האטול מאפשר ללון במלון ולצאת לגיחות שונות למגוון האיים השונים באזור. יש באטול חופים יפהפיים וצלילות נהדרות.

 

 

 


אנחנו כאן בשבילכם
03-6211455