טיסות לסרי לנקה – חוויה קולינרית בלתי נשכחת


טיסות לסרי לנקה – חוויה קולינרית בלתי נשכחת


סרי לנקה ידועה כמדינה עם נופים ותרבות מדהימים ובלתי נשכחים, אך לעתים שוכחים התיירים כי ביקור במדינה הזו מבטיחה גם הזדמנות לפגוש קולינריה ייחודית ומצויינת שאסור לפספס. קבלו את ההמלצות שלנו למסעדות הטובות ביותר בקולומבו, בירת סרי לנקה.

המטבח הסרי לנקי תמיד היה אחד מהתענוגות של תושבי סרי לנקה. הסצנה הקולינרית במסעדות של קולומבו הבירה משגשגת, ומציעה מגוון רב של אוכל משובח המציע מנות מופלאות במחירים משתנים. האוכל בסרי לנקה מבוסס בעיקרו על דגים ופירות ים, אך כולל בתוכו גם  בשר, ירקות רבים ואורז. לקינוח, מציעים הסרי לנקים מגוון רב של משקאות חמים המבוססים ברובם על תמציות תה מדהימות וייחודיות. ביקור בקולומבו מציע הזדמנות לחקור את הטוב ביותר של תרבות האוכל במהלך חופשה בסרי לנקה.

קפה גלריה (The Gallery Café) נחשב לאחת הגאוות הקולינריות של קולומבו. גלרית בית הקפה מציעה שילוב ייחודי של אמנות וגסטרונומיה בתוך חדר גדול המזכיר חדר אוכל. המבקרים במסעדה יכולים לעיין בגלריה לאמנות השוכנת בין כותלי המסעדה וליהנות מיצירותיהם של האמנים המקומיים. מי שמזמין טיסות לסרי לנקה יודע שאי אפשר לוותר על ביקור בקולומבו מבלי לבקר במסעדה המדהימה הזו. האוכל המוגש במסעדה מבוסס ברובו על מרכיבים מקומיים: עוף, למון גראס(עשב לימון), ג'ינג'ר, סוגי קארי מגוונים ופירות ים. כמו כן, במסעדה מוגשים קוקטיילים רבים של קפה משובח.

מסעדת עלה קארי (Curry Leaf) היא אחת המסעדות היוקרתיות בקולומבו. המסעדה הנהדרת הזו מעלה את איכות המסעדות של סרי לנקה לרמה עולמית, והיא רשמה לעצמה שם בינלאומי באיכות פירות הים והדגים שהיא מגישה לאורחיה. המסעדה נחשבת לאחד המקומות שמייצגים את המטבח הסרי לנקי העילי בצורה הטובה ביותר.

צ'טני (Chutneys) היפיפה היא הזדמנות לחובבי קולינריה לטעום מהמטבח הדרום הודי – ובמקביל ללמוד את רזי הבישול המקומי. מדובר במסעדה ייחודית שנותן מגוון רחב מהמטעמים המאפיינים את האיזור. המטבח של מסעדת צ'טני כולל טעמים ותבלינים המגיעים מארבע המחוזות העיקריים של דרום הודו – אנדרה פראדש, קרנטקה, קרלה וטאמיל נאדו. טיסות לסרי לנקה יביאו אתכם אל מטבח הכולל מנות צמחוניות רבות שיכולות להתאים גם לצמחונים וגם למקפידי הכשרות. המגוון המדהים של התרבות הקולינרית שמוגש במטבח הזה יגרום לכם לא לשכוח את החוויה.

 אנחנו כאן בשבילכם
03-6211455