חופשה ביעדים האקזוטיים


חופשה ביעדים האקזוטיים


חופים זהובים, אווירה ייחודית שלא נמצאת בשום מקום בעולם ותושבים חייכנים שרק רוצים שתיהנו. חופשה אקזוטית היא הבסיס לשלוות הנפש של כל אדם.

 

חופש, שלווה ומנוחה הם דברים שכולנו רוצים ומחפשים. בין אם לזמן ארוך או לזמן קצר, חופשה מפנקת תמיד טובה לגוף ולנפש. מסביב לעולם קיימים יעדים אקזוטיים מהממים שיכולים לתרום תרומה ענקית לתחושת החופש אותה אנו מחפשים. מנוחה תחת עצי קוקוס, טיול בכפרים עתיקים ומשגעים ושאיפה של אוויר צלול ונקי בזמן שהייה בחוף זהוב. חופשה אקזוטית היא למעשה הפיתרון האידיאלי עבור מי שרוצה לשלב חופשה, פינוק לנפש וחוויה מדהימה שתיצבר בזיכרון לזמן רב.

 

שרשרת איי המלדיבים הם יעד קלאסי וייחודי בהם ניתן לבלות חופשה ביעדים אקזוטיים. בשרשרת האיים שבאוקיינוס ההודי יש מעל ל-190 איים מיושבים, כך שהחגיגה במהלך חופשה אקזוטית במלדיבים לעולם לא נפסקת. שם, תוכלו למצוא את עצמכם נהנים ומעבירים את הזמן בצלילה בשוניות אלמוגים יפיפיות, ריקוד לצלילי מוסיקה מקומית ובעיקר מציאת השלווה שחיפשתם זמן כה רב.

אקזוטי וקרוב לארץ

 

האיים הקנאריים הפכו בשנים האחרונות ליעד אקזוטי קרוב ומיוחד במינו. על אף היותם חלק מספרד, האיים הקנאריים שוכנים מול חופי מרוקו והם מלאים בחן יוצא דופן שלא תמצאו באף אי אחר באירופה. האיים הקנאריים הם בחלקם בעלי אופי מדברי, ובחלקם בעלי אופי ים תיכוני, ירוק וחום. החוויה המיוחדת שמצורפת לחופשה באיים הקנאריים היא לא רק העובדה שמדובר בשילוב בין אווירה אירופית וצפון אפריקאית – אלא גם שבאותם איים ניתן ליהנות ממגוון של נופים, אטרקציות וחופים קסומים אודות להיותם איים קטנים בהם נוח להתמצא.

 

הניגודיות שנוצרת בין האווירה התוססת ובין השקט והשלווה שבאיי סיישל היא מיוחד במינה. מצד אחד – חופים שהוכרזו לא פעם כחופים היפים ביותר בעולם ומושכים אליהם תיירים מכל קצוות תבל לבוא ולצפות בפלא. ומצד שני – אווירה כפרית ותוססת של תושבים חייכנים שרק רוצים לתת לכם לחוות את חוויית החופשה הכי טובה שתוכלו לבקש. השילוב בין השניים יוצר חופשה עוצרת נשימה באיים המקסימים האלה.

 לחופשה האקזוטית המושלמת הקליקו כאן

 


אנחנו כאן בשבילכם
03-6211455