יוצאים לחופשה מהחלומות - חופשה אקזוטית


יוצאים לחופשה מהחלומות - חופשה אקזוטית


הרחק מהמדינות המערביות, במקום בו השמש תמיד מחייכת והים תמיד צלול מחכים לכם איים מדהימים שרק רוצים שתבואו לנפוש בהם. החופים שלהם הם מהמפורסמים בעולם, התרבות עשירה ומגוונת, ותחושת הרוגע באיים הללו היא מיוחדת במינה.

 

העולם מלא במקומות שחובה לבקר בהם במהלך חיינו. בשנים האחרונות גילו חובבי הנופש והתיירות יעדים אקזוטיים חדשים שהוכתרו לא פעם כמקומות המדהימים ביותר בעולם - שאסור לפספס. חופשה אקזוטית באיים קטנים או גדולים באוקיינוס ההודי או באפריקה היא חלום שמתגשם. דרך הטיולים בנופים הכי קסומים בעולם, תוך כדי מנוחה אין סופית על חופים זהובים ועד להתענגות על תבשילים מדהימים – חופשה אקזוטית היא בדיוק מה שבני אדם צריכים לנפש. לא פלא שהמקומיים תמיד מחייכים.

 

זנזיבר הקסומה היא חלק בלתי נפרד ממבחר יעדים אקזוטיים מיוחדים במינם, שכדי להבין את הקסם שלהם – אין ברירה אלא לבוא ולראות במו עיניכם. הפרא האפריקאי שבה, לצד הקסם האקזוטי, השקט השורר בה והחופש הנצחי שמורגש בכל צעד וצעד באי, יוצר עבור מי שמטייל באי – תחושה של אהבה מיוחדת למקום. זנזיבר היא חלקה השלו והרגוע של טנזניה. כמובן, שאם אתם מבקרים בזנזיבר, מומלץ לעשות גיחה קטנה גם לטנזניה השכנה כדי ליהנות מהמדינה המיוחדת הזו.

 

האיים המלדיבים נמצאים בלב האוקיינוס ההודי. שם, במרחק רב מהבית, תוכלו להתחבר לעצמכם ולטבע המדהים שמאפיין את שרשרת האיים הזו. האיים המלדיבים מתארים באופן מדויק את המושג "אקזוטי". מזג אוויר נפלא מורגש כמעט במהלך כל השנה, החופים שטופי שמש, האווירה המקומית ייחודית ומלאה בקסם מקומי, ובכלל – המלדיבים הם לא פחות מאשר יעדים אקזוטיים מושלמים לחופשה עוד יותר מושלמת.

 

אסיה המטריפה מחכה לכם. אם אתם מחפשים אחר יעד מיוחד, שהאווירה בו היא כמו חיבור בין מזרח ומערב, חופשה בסרי לנקה היא התשובה המושלמת להגשמת החלום שלכם. אומרים שסרי לנקה היא הודו הנקייה. נעימה יותר, שלווה ותרבותית הרבה יותר. היא מוקפת בים צלול ונופים עוצרי נשימה, והמגוון העשיר של בעלי החיים והצמחים ברחבי האי הוא פשוט מדהים.

להזמנת חופשות אקזוטיות אונליין באתר מונה טורס


אנחנו כאן בשבילכם
03-6211455