טיול מאורגן לזנזיבר


יוצאים לדרך: טיול מאורגן לזנזיבר

יוצאים לדרך: טיול מאורגן לזנזיבר

ביקור בשווקים מדהימים, מפגש עם תרבות שנולדה משילוב תרבויות, ושלווה גדולה שתלווה אתכם במהלך הטיול. הגיע הזמן להצטרף לקבוצה ולהכיר ביחד את זנזיבר הקסומה

 

זנזיבר מלאה באטרקציות ובהזדמנויות לחוות חוויות יוצאות דופן ובלתי נשכחות. העושר התרבותי, השפע שהטבע מציע, הנופים ומגוון המקומות שצריך לראות במהלך ביקור בזנזיבר, הם לעתים מבלבלים, ובזמן ביקור באי, שלרוב כולל גם קפיצה לטנזניה השכנה, צריך לדעת ולתכנן היטב את הזמנים ואת המקומות שכדאי לראות. הצטרפות לקבוצה במהלך טיול מודרך בזנזיבר הוא הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות אם אתם אוהבים לטייל ורוצים להתחבר למקום אליו הגעתם בצורה הטובה ביותר.

 

למה טיול מאורגן?

 

טיול מאורגן לזנזיבר הוא פתרון נהדר ודרך מצוינת לטייל ברחבי האי, להכיר אותו ולחוות את קסמיו מבלי לדאוג. הערך המוסף שבטיול שכזה בא לידי ביטוי בכך שבמהלכו תצליחו להגיע למקומות הכי מופלאים, כאלה שאולי לא חשבתם שתראו, ובכך תוכלו לחוות את החוויה הזנזיברית במלואה – מבלי לפספס דבר.

 

זנזיבר היא מוקד של מנוחה לגוף ולנפש. לפני או אחרית שחוויתם את האנרגיות של טנזניה המרתקת, זנזיבר השלווה תרגיע אתכם ותמלא את לבכם ונפשכם בתחושה נהדרת. ברחבי האי תפגשו חופים זהובים ונעימים, מים בצבעי כחול עמוק, ריפי אלמוגים מדהימים ותרבות שאין דומה לה. ההשפעה של העמים ששלטו על זנזיבר במרוצת השנים עודנה קיימת, ומפגש התרבויות שהתנקז לכדי תרבות אחת מיוחדת הם מה שיאפיין את הביקור באי.

 

לפגוש את המקומיים

 

הביקור בסטון טאון, העיר הגדולה ובירת האי, במהלך טיול מאורגן לזנזיבר , יחשוף אתכם לארכיטקטורה מיוחדת, שגם היא הושפעה מאותם עמים שונים ששלטו במקום. ברחבי סטון טאון תראו שבילים קסומים, מגדלים מרהיבים, עיצוב ובנייה ייחודיים של בתים, וכמובן - צבעוניות וססגוניות שאין כמוהם.

 

במסגרת הטיול תגיעו גם לשווקים של האי. בין שווקים המוכרים פירות טרופיים טריים ומוצרים עבודת יד שנוצרו על ידי מקומיים, תטעמו גם מהתבלינים המקומיים ותריחו את הריחות המאפיינים את זנזיבר המשגעת. כמו כן, תקבלו הצצה קטנה להיסטוריה ותפגשו את שוק העבדים, בו נהג הסולטאן להעמיד גברים ונשים ולסחור בהם לצורכי עבדות. כיום ניתן לראות את המקומות בהם נעשה המסחר המזעזע הזה, ולהתנחם בכך שבימים אלה זנזיבר היא חבל ארץ שמח, חייכן ומזמין, כזה שחובה לבקר בו.

 

לטיולים מאורגנים לזנזיבר הקליקו כאן 


אנחנו כאן בשבילכם
03-6211455