ספארי בטנזיה


ספארי בטנזיה

טיול ספארי בטנזניה


לפגוש אריות פנים אל פנים, לצפות בבעלי חיים ייחודיים ולבקר בסוואנות הפראיות של אפריקה. הספארי של טנזניה ימלא אתכם באדרנלין ובאנרגיות שלא תרצו שייפסקו

 

השטחים הפראיים של טנזניה הם מהמופלאים באפריקה ובעולם בכלל. אריות, פילים, זברות ומיני חיות בר שמוכרות לכולנו מסרטי הטבע. אותם שטחים פראיים הם מוקד משיכה לתיירים שמגיעים מכל העולם זה שנים רבות. מרחבי הפרא הללו מהווים הצצה לאותנטיות של הטבע הפראי של אפריקה, חוויה שכל מטייל צריך לחוות בשלב מסוים בחייו. טיול ספארי בטנזניה הוא אירוע בלתי נשכח. דמיינו את עצמכם נוסעים בג'יפ פתוח, מסיירים בסוואנות של אפריקה, כשלצידכם חיות שמעולם לא ראיתם מחוץ לטלוויזיה. הן חיות להן שם בשלווה, נותנות לגלגל החיים לנוע לו מבלי שיפריעו להם ולכם יש הזדמנות לפגוש אותן מקרוב.

נא להכיר: טנזניה

 

טנזניה היא אחת מהמדינות הגדולות באפריקה. ברחבי המדינה תוכלו למצוא מגוון פארקים לאומיים שהם למעשה ג'ונגלים, ספארים המאופיינים בסוואנות ייחודיות. בטנזניה יש ריכוז גדול מאוד של מרבית החיות האפריקאיות הידועות והפחות ידועות כמו אריות, זברות, ג'ירפות, פילים, תאו ועוד. ביקור באותם פארקים הוא הזדמנות מיוחדת במינה. טיול ספארי בטנזניה יפגיש אתכם גם עם התרבות הטנזנית. כך, תוכלו ללמוד על החיים במדינה שבה חיים מתנהלים על פי חוקי הטבע, לצד חיות טורפות, ומצד שני, חיים מלאים באושר ובשלווה שקשה להסביר.

עולים על פני השטח

 

הספארי בשמורת אגם מניארה הוא אחד מהספארים המגוונים ביותר במדינה ומומלץ מאוד לבקר בו. ברחבי השמורה תחשפו לבתי גידול עשירים במיני בעלי חיים שונים, וגם שם, תפגשו את האריות. בשמורה תבחינו ביער טרופי ובו מגוון בעלי כנף יפיפיים. הפלמינגו הוורדים ימלאו את לבכם וההרמוניה המורגשת ברחבי השמורה תפתיע ותרגש אתכם.

 

רק מצפייה בחיים הפראיים של שמורת סרנגטי, אחת משמורות הספארי הכי מפורסמות באפריקה, אפשר להבין באמת ומקרוב את משמעותו של הספארי. החיים המשותפים, ויחסי הכוחות בין החיות השולטות לחיות הנשלטות בספארי מוצגות לכם בצורה יוצאת דופן. מרדפי אריות ולביאות אחר עדרי תאו, וחיים משותפים להיפופוטמים ולמיני ציפורים. בשמורה ישנם מעל ל- 25,000 מיני בעלי חיים, דבר שהופך את המקום לקסום עוד יותר.

 

במהלך טיול ספארי בטנזניה תבחינו בתוואי שטח מיוחד. שטחים פתוחים ורחבים מאוד, שנותנים אשליה כאילו הם לעולם לא נגמרים, לצד הרי געש רדומים וג'ונגלים ירוקים. כל אלה ביחד מביאים מסבירים בדיוק את הסיבה בגללה אפריקה מכונה "אפריקה הפראית".

לטיולים מאורגנים לטנזניה הקליקו כאן


אנחנו כאן בשבילכם
03-6211455