"סרי לנקה למטייל "הדמעה של הודו


"סרי לנקה "הדמעה של הודו

סרי לנקה- "הדמעה של הודו"

ליד החופים של הודו, באוקיינוס ההודי, שוכנת סרי לנקה. זוהי מדינה קסומה, השוכנת על אי בינוני ומשמעות שמה היא האי הקדוש. ולא בכדי- באי ישנם אוצרות טרופיים רבים, יערות גשם ירוקים, שוניות אלמוגים מרהיבות, חיות בר, עצי פרי ומזג אוויר חמים כל השנה. גם התרבות עשירה במיוחד, עם מקדשים יפהפיים, פולחנים דתיים ולבוש מסורתי ססגוני.

צורת האי היא כדמעה, ועל כן מכונה סרי לנקה לעתים- הדמעה של הודו.

יש לה המון מה להציע למטיילים, בין אם הם חובבי טבע, היסטוריה, תרבויות, מקדשי- דת, צלילות ועוד.

אתרים ואטרקציות

קולומבו: בירת סרי לנקה והעיר הגדולה במדינה. מעיר זו ניתן להתחיל את הטיול, לאחר נחיתה בנמל התעופה הבינלאומי. היא עמוסה ושוקקת חיים. בצפון העיר שכן רובע הפורט, מרכז העסקים של קולומבו. ניתן לראות ברובע חנויות ובתי עסק רבים, את משכן הנשיא ומגדל השעון. כמובן, זהו גם המקום למסעדות, מלונות ושופינג.

גאלה: עיר נמל מבוצרת אשר הוקמה על ידי האירופאים. ישנה סברה כי זו העיר המקראית  תרשיש. בעיר ניתן לראות עדויות לעבר ההולנדי של האי. יש בה מבצר הולנדי ששטחו 360 דונם אשר נבנה בשנת 1663. החלק העתיק של גאלה, בו שוכן המבצר, מוקף חומות ובהן בתים, כנסיות ומוזיאונים. עוד בעיר, חוף רחצה שקט וקסום.

היקדוואה: עיירת הנופש המפותחת בסרי לנקה, קטנה ושלווה. יש בה היצע רחב של מלונות, מסעדות ומקומות בהם ניתן לערוך צלילות שנורקל וגלישת גלים.

הפארק הלאומי מינרייה: פארק ענק ובו ניתן לחזות במגוון בעלי חיים- איילי סמבר, נמרים, קופים, תאואים, תנינים, נמיות, נחשים, עטלפים ועוד, בתוך ג'ונגל פראי, ערבות ואגמים.

סיגיריה: מצודת סלע יפהפיה מהמאה החמישית, הממוקמת בגובה 180 מטר. יש בה גלריה לציורי אבן, גני מים, קיר גרפיטי ונופים מרהיבים. מגיעים אליה נזירים להתבודדות והיא מהווה אתר מורשת עולמי.

קאנדי: העיר השנייה בגודלה במדינה, הבנויה סביב אגם. יש בה עתיקות, מקדש השן ובו השן הקדושה של בודהה ומדי יום ניתן להתבונן בטקסים הנערכים במקום.

לטיולים מאורגנים לסרי לנקה הקליקו כאן


אנחנו כאן בשבילכם
03-6211455