טיול לטנזיה


טיול לטנזיה

טיול לטנזניה

בזכות יופיה הטבעי והמגוון שהיא מציעה, טנזניה היא אחד היעדים הכי פופולאריים באפריקה. טיול לטנזניה יכול להתאים לכל אדם ולכל סוג טיול. חובבי בעלי החיים יוכלו ליהנות מהספארי הטוב בעולם, מי שמחפש טרקים ונופים יצמא אותם בשפע וכמובן, חופיה המקסימים של טנזניה זכו לשם עולמי.

טנזניה שוכנת במזרח אפריקה. היא מדינה עצמאית מאז 1964, השנה בה אוחדה מדינת טנגניקה עם סולטנות זנזיבר. רוב המדינה היא רמה מכוסה סוואנה, הנחצית על ידי בקיעים של השבר הסורי אפריקאי, בהם מצויים כיום אגמים מרשימים. בצפונה הר קילימנג'רו, ההר הכי גבוה באפריקה ובסמוך לחופיה מספר איים אקזוטיים.

לחובבי החיות- ספארי:

בטנזניה פארקים מרשימים במיוחד.

פארק סרנגטי, הפארק הגדול והמפורסם במדינה הוא אחת הסיבות הפופולאריות עבור טיול לטנזניה. בסרנגטי ניתן לראות חיות בר רבות. דגש מיוחד הוא על עדרי גנו, אנטילופה וזברה הנודדים לקניה ובחזרה. העונות הטובות לצפות בנדידה הן יוני- אוגוסט ודצמבר- ינואר.

ישנן גם שמורות קטנות יותר- חובבי הפילים ייהנו מאוד בשמורת טרנגירי הקטנה, בה אוכלוסיית פילים אדירה. שמורת טבע מומלצת נוספת היא אגם מניארה, המציעה נופים יפים, היפופוטמים, אריות ומגוון ציפורים.

יעד פופולארי במיוחד הוא מכתש נגורונגורו, בו חיים שלל בעלי חיים בשטח סגור. ניתן לפגוש בו פילים, באפולו, פלמינגו, קרנפים ואריות. מותר לטייל בפארק רק בג'יפים, אותם ניתן לשכור בכניסה לשמורה.

טרקים וטבע בהר הגבוה באפריקה:

גובהו של הר קילימנג'רו הוא 5,896 והוא שוכן במרכז פארק הקרוי על שמו. ההר מרשים וסביבו נופים יפהפיים. לרגליו יער גשם בו חיים בעלי חיים שונים, פסגתו מושלגת וניתן להגיע עד אליה בהליכה. הטרק עד הפסגה, שאורכו שבוע, דורש כושר גופני טוב אך ניתן לטייל גם במורדותיו הנמוכים יותר ולהתרשם מהנופים ומהטבע. 

ואיך אפשר בלי קצת אורבניות:

דאר א-סלאם, בירת טנזניה, היא עיר נעימה, עם נמל מקסים ובו דוכני שוק וסירות ישנות, מבנים היסטוריים, מוזיאונים וחנויות. כן ניתן ליהנות מגנים בוטניים ומהמוזיאון הלאומי המרתק בו מוצגים היסטוריים אודות סחר העבדים בזנזיבר ותקופת השלטון הגרמני והבריטי במדינה.

הדובדבן בקצפת- זנזיבר: האי זנזיבר מוכר ברחבי העולם כמקום אקזוטי ומפנק. מגיעים אליו תיירים רבים לחופשה כיפית, לירח דבש, או לסיום של טיול לטנזניה.

שנים ארוכות שימש הארכיפלג זנזיבר בתור צומת דרכים ומפגש של תרבויות אפריקה עם הודו וארצות ערב. לכן התפתחו בו תרבויות ודרכי חיים שונות מאלה של היבשת האפריקאית.

האי המרכזי זנזיבר מציע חול לבן, מים תכולים ועצי דקל, חופים הומי אדם ופינות פרטיות יותר למחפשים אחר שלווה. האטרקציה המרכזית באי היא עיר האבן המקסימה, בה בתי אבן לבנים, שווקים, מסגדים, חצרות וכיכרות.  

טיול לטנזניה טומן מגוון אפשרויות וכל אחד יוכל ליהנות בו מחוויה מסעירה!

 

 


אנחנו כאן בשבילכם
03-6211455