אודות החברה


חופשה אקזוטית מבית מונה טורס מונה אקזוטי הינו מרכז המקצועי בישראל להזמנת חופשה ביעדים אקזוטיים.

מונה טורס

רשת משרדי נסיעות מהגדולות והמובילות את ענף התיירות בישראל. הרשת חברה ברשת משרדי הנסיעות הבינלאומית ITP, רשת המאגדת בתוכה את משרדי הנסיעות המובילים בעולם. חברת מונה טורס הוקמה בשנת 1,982 ע"י מר ירון מילר שבבעלותו גם החברה אחות השטיח המעופף-"פליינג קרפט". החברה מנוהלת כבר 16 שנים ע"י המנכ"ל מר בני אשר. החברה מתמחה במתן שירותי תיירות מקצועיים ומשרתת נאמנה עשרות אלפי לקוחות פרטיים ומגוון חברות ומוסדות במשק הישראלי. אנו מהבודדים בענף התיירות שמחזיקים ב-"תו אמון הציבור" ואנו מתחייבים לתת לך את השירות הטוב ביותר שמגיע לך. רשת מונה טורס מונה כיום 30 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ וכ250 סוכני נסיעות מקצועיים.

המחלקה האקזוטית- אם יש גן עדן....

לא בכדי בחרנו בסלוגן "זאת לא גלויה כך יכולה להיראות החופשה הבאה שלכם". היעדים האקזוטיים, הם החלום הסמוי שלנו איך צריך להיראות גן העדן. בכל אי המוקף ים ורצוי כחול-תכלת –תורקיז, אתם לא לבד, אנחנו שם איתכם דואגים שהתפאורה תהיה מושלמת ע"י בחירת השירותים הנכונים.

היכן?

אם זה באוקיאנוס ההודי, הים הקאריבי או האיים הקנארים. כאן, ממשרדינו על שפת ימה של תל אביב בקבוק המשאלות שלכם מגיע אלינו הישר כמו וונוס מהים, וכאן משתלב החלום שלכם עם ההתמקצעות שלנו.

דמיון מודרך- "אקזוטיקה"

לכל אחד מאיתנו אסוציאציה שונה למילה אקזוטיקה. יערות גשם ירוקי עד, הג'ונגל של רובינזון קרוזו, שוניות אלמוגים- ביתם השופע של עולם ימי חי צבעוני מרהיב ביופיו, מקדשים וארמונות מוזהבים, נשים מולטיות חשופות חזה המניקות בטבעיות את תינוקם המעורסל בחמימות על גבם, וילות צמודות קרקע עם חוף ים פרטי שהוא רק שלכם, ערסל הממתין לכם ביתמות על מפתן חדריכם אחרי יום שכולו חוויות, או פשוט כחול- תכול ותורקיז, כל גווני הספקטרום של הכחול שכל נסיון להעביר אותו דרך חיישן המצלמה נידון פשוט לכישלון. תפסיקו לדמיין תפנו אלינו והדמיון יהפוך למציאות. עבורינו שתי הקלישאות -רומנטיקה וזוגיות מקבלים משמעות וחיים חדשים. אם כל חייכם פינטזתם על אי בודד, קשה מאוד לא להתאהב במגוון היעדים שבחרנו בקפידה עבורכם, רוגע והרגשת החיים הטובים.

למה המחלקה האקזוטית של מונה טורס?

אנו מתמקצעים רק ביעדים אקזוטיים שעבורינו הם תחום התמחות.
כגורם המרכזי והמוביל בתחום האקזוטי יש לנו את המחירים האטרקטיביים ביותר שהם תוצאה ישירה של כח הקנייה שלנו.
נסיון- לזכותינו עשרות שנות ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים. הנסיון שלנו עומד כולו עבורכם ובשבילכם.
התאמה- חופשה אקזוטית מצריכה ידע שיתורגם להתאמה מלאה לחלום שלכם. זאת לא חופשה בכרתים, אנטליה, רודוס או בורגאס. זאת החופשה עליה חלמתם ואנו נדאג שהיא תהיה מושלמת.


אנחנו כאן בשבילכם
03-6211455