טיול מקיף לסרי לנקה לפרטים נוספים


אפשרות במלונות 4 ו 5 כוכבים וגם מלונות בוטיק

הטיול הסתיים לעוד מגוון טיולים בסרי לנקה הקליקו  כאן

9 ימים / 8 לילות
טיול מאורגן פרטי החל מ -זוג נוסעים ומעלה
המיימד השמימי של הבריאה

חוילה או תרשיש המקראית, או אולי אלדורדו, ממנה ייבא שלמה המלך זהב, שנהב ואבני חן. אי שיש בו את אוסף אבני החן התיירותיות היפות בעולם. התנסות מהכל, תמצית של תה המכיל אוסף מהביל של ניחוחות וטעמים אקזוטיים מכל רחבי העולם, האופייניות רק לסרי-לנקה..

מהודו - ספקטרום של צבעים ססגוניים, מאירופה -קולוניות אנגליות טיפוסיות, מתאילנד- חופי ים עם עצי קוקוס הנמתחים עד קו האופק ובשלווה מותחים את נימי הנפש אף מעבר לכך, מנפאל- מקדשים עתיקים עם הילה של נירוונה, מכל רחבי המזרח הרחוק - בליל של אמונות הינדו בודהיסטיות. בתווך נופי בראשית ירוק עד של יערות גשם ומטעי תה מהמשובחים בעולם. בכדי להעצים את הטעמים והארומה של התה הסרי לנקי, שמורות טבע פראיות, נהרות אדירים, ג'ונגלים ופארקים המהווים חממה לפרחים וצמחים אקזוטיים נדירים ובעלי חיים ייחודיים. התה מסרי לנקה שרקחנו אינו שלם ללא ההגשה האופיינית לשירות והכנסת האורחים של התושבים המקומיים המלווה תמיד בחיוך. הנופים בסרי לנקה מחברים אתכם לאופק השמימי החבוי בכם עד לקרבה למקורות הנשמה.

פולונרוואה • סיגיריה ביקור ב"סלע האריה" ציורי הפרסקו ובפסל בודהה הענק • מקדש/מערת דמבולה האדיר עם ציורי הקיר • גני התבלינים • טיול ג'יפים 4X4בשמורת מינריה כולל קוקטייל ופירות טרופיים • קאנדי "מקדש השן" • פרדאניה הגנים הבוטניםהמלכותיים • פינאוולה בית יתומים לפילים • נווארה אליה "נתיב התה", מפעל תה, סיור בעיר, שווקים ובזאים • הורטון *אלה *רפטינג קיטולגלה* בנטוטה ביץ' • בלפיטיה שייט בנהר • מדגרת צבי הים • קולומבו סיור בעיר הבירה.

פירוט המסלול

יום 1 תל-אביב, אסטנבול- קולומבו Tel Aviv, Istanbul, Colombo

טיסה לבירת סרי לנקה- קולומבו דרך איסטנבול . לילה בטיסה.

יום 2 קורונאגאלה, פולונרוואה Kurunagala, Polonaruwa

נחיתה בשד”ת בקולומבו. מכאן ניסע אל “משולש התרבות”, הערים העתיקות. נעצור בקורונאגאלה לקבלת פנים כמיטב המסורת. אחר הצהריים נבקר בפולונרוואה – מפורסמת במוטיבים האמנותיים והארכיטקטוניים, שימשה כבירתה השנייה של סרי לנקה, בין המאות 11-12. ביקור בארמון המלך ובפסליםשל “גל ויהרה”. המונומנטים המפוארים של העיר השתמרו היטב מימי הביניים.

יום 3 סיגיריה, מינריה Sigiriya, Mineryia

נעפיל אל מבצר סיגיריה מהמאה ה- 5 נבנה על ידי המלך קשיאפה 477-495 לספירה. נבקר במצודת “סלע האריה” עוצרת נשימה ביופייה, המתנשאת לגובה 200 מטר מעל הג’ונגל העבות. המצודה המבוצרת פרוסה על פני כ-240 דונם מוקפת בנוף פראי של הג’ונגל. התעלה, הסוללה, וגינות המים מקיפיםאת בסיסו של הסלע. נראה את ציורי הפרסקו השמימיים אשר חבויים בכיס מוגן של שן הסלע ונגישים דרך מדרגות ספירליות. נערוך טיול ספארי בג’יפ4X4 בכדי לראות את שמורת הטבע של מינריה, בה נצפה בעדרי פילים בטבע, בופלו ועופות מים טרופיים.

יום 4 דמבולה, קאנדי, מטאלה Kandy, Matale Dambulla

עם בוקר נצא לספארי ג'יפים בפארק הלאומי יילה שידוע גם כRuhuna, פארק לאומי חשובחוף הדרום מזרחי של סרי לנקה. השמורה מכסה שטח של 972 קמ"ר שמתוכם רק 141 קמ"ר פתוחים למבקרים. בשמורה ג'ונגל פראי, חופים, אגמים, נחלים וצוקי ענק חשופים. בית גידול פורה המשמש כחממה לחיות בר. השמורה ביילה מכילה את הכמות הגדולה ביותר של נמרים, לצידם של פילים אפריקאיים, תנינים, חזירי בר, תאו מיים. בין בעלי הכנף בפארק מצויים הנשרים, חסידות ועוד מגוון רחב. נסיים את היום ב Mirissa.

יום 6: מיריסה Mirissa– תצפית על ליוויתנים

ביקור במקדש של דמבולה, מגובה של 100 מטר שנחשב לאחד המקדשים החשובים והיפים ביותר באי!. חמשת המערות, מאוירות ב 2000 מטר מרובע של קירות ותקרות. הדמות העצומה הגדולה ביותר של בודהה שנחצבה בסלע וגובהה 14 מטר. בדרך לקאנדי נבקר בגני תבלינים, נחווה עיסוי ראש עם שמנים ארומאטיים רפואייםAyurvedic.אחרי צהריים נגיע ל Kandy, קאנדי מוקד עליה לרגל, העיר היפה ביותר בסרי לנקה. "מקדש השן", שבו ע"פ המסורת חבויים שיניו של בודהה. אחר הצהריים נצפה במופע פולקלור תרבותי של ריקודים מסורתיים.

יום 5 פינאוולה פרדאניה, Pinnawela Peradeniya

ביקור הגן הבוטני המלכותי של פרדאניה, מהיפים בעולם. הגן ננטע להנאתו של מלך סינהלה והורחב מאוחר יותר על ידי הבריטים. שיטחו 147 דונם ומספק מגוון מדהים של עצים, יותר מ- 10,000 עצים, צמחים ופרחים, עם יותר מ 4,000 מיני צמחים טרופיים, וכן מגוון עצום של סחלבים. הממשלה יצרה מקלט לפילים צעירים או אבודים פצועים בג’ונגל. בשעות אחר הצהריים נבקר במפעל של "אבני חן מציילון"אשר מפורסמות בכל העולם (ספיר כחול).

יום 6 נווארהאליהNuwara Eliya ומפלי Ramboda Falls

נצא אל מחוז נווארה אלייה ההררי, דרך “נתיב התה”. תצפיות פנוראמיות ייחודיות של ההרים ושל מטעי התה המפורסם של ציילון היוצרים מרבדים בצבע ירוק כהה וביניהם עורקי נחלים זורמים ומפלים. נבקר במפליRamboda בתוך יער גשם. נמשיך בדרך במטע תה ומפעל התה ונלמד היכן התה הטוב בעולם מיוצר. ביקור בעיר נווארה אלייה שעברה הקולוניאלי הבריטי והתקופה הוויקטוריאני הותירו בה חותמם. בשעות אחר הצהריים נטייל בעיר, ונבקר גם בשוק ובבזארים המיוחדים.

יום7 בנטוטה Bentota

עם בוקר נדרים לאזור הנופש בנטוטה בשעות הצהריים המאוחרות. לאחר התארגנות במלון נצא יחדיו לצפות בשקיעה ובחוף. לינה וארוחת ערב במלון.

יום 8 קולומבו Colombo

בבוקר אנחנו יוצאים ל- Balapitiya והמשך על ידי סירות על הנהר Madu-GanGa. כאן נראה את התושבים בפעילויות היום יום שלהם,את הנהר, האיים שלגדותיהם, ציפורים טרופיות, תנינים, קופים שחורים, קומרנים, שקנאים, איגואנות גדולה ועוד. דייגים המעלים במכמרותיהם שלל הסרטנים מסוג ג’מבו. בשעות אחר הצהריים אנחנו נמשיך לקולומבו - למלון קולוניאלי יפה ומיוחד. בדרך נערוך ביקור במדגרת צבים - תוכנית אקולוגית מיוחדת שנועדה להגן על צבי הים.

יום 9 קולומבו, אסטנבול, תל אביב

Colombo, Istanbul, Tel Aviv
העברה מוקדמת לנמל התעופה וטיסה לת”א דרך אסטנבול.

פירוט המסלוללפרטים נוספים אנחנו כאן בשבילכם
03-6211455