טיול פרטי בסרי-לנקה כולל נופש במלדיביים לפרטים נוספים


10 ימים / 9 לילות
האירוח המושלם, שילוב בין טיול מרתק לנופש מפנק
טיול מאורגן פרטי החל מ-זוג מוסעים ומעלה

הטיול הסתיים. לעוד טיולים בסרי לנקה ניתן להכנס בלינק הזה טיולים לסרי לנקה

חופשה הכוללת טיול מרתק במדינה מהיפות בעולם סרי לנקה, עם נופש זוגי בחלקת אלוהים ופיסת שמים. שתי פנינים אקזוטיות החבויות בצדפה של חום ואהבה מסבירי פנים. שילוב טעימה של כל האסוציאציות היפות מהמזרח הרחוק שנוגעות בנימי נפשנו לאידילי השל "גן עדן" במיטבו. הפסיפס המרהיב שכולל צבעים ססגוניים, קולוניות אנגליות טיפוסיות, חופים זהובים עם עצי קוקוס, מקדשים עתיקים עם הילה של נירוונה ובליל של אמונות הינדו בודהיסטיות. פסיפס הכולל את שני הצבעים המרגיעים מספקטרום הצבעים ירוק עד של יערות גשם ומטעי תה מול חופים תכולים וגוונים אינסופיים של טורקיז. לקינוח הדובדבן שבעוגה חופשה מפנקת במלדיבים. חופים שנראו כאילו יצאו מגלויה, בתוכם בטבעיות בתי מלון מפנקים ייחודיים, חלקם בנויים על כלונסאות צפים כרפסודה מעל המים, בהם ספא מפנק במיוחד עם כל האפשרויות והאבזור המודרניים המתקדמים ביותר.

פירוט המסלול

יום 1 תל-אביב, אסטנבול, קולומבו Tel Aviv, Istanbul, Colombo

טיסה לבירת סרי לנקה- קולומבו דרך איסטנבול. לילה בטיסה.

יום 2 קורונאגאלה, פולונרוואה Kurunagala, Polonaruwa

נחיתה בשד"ת בקולומבו. קבלת פנים מסורתית עם זרי פרחים. מכאן ניסע אל "משולש התרבות", הערים העתיקות. ביקור בקורונאגאלה ובהמשך בפולונרוואה אתר מורשת העולמית של אונסק"ו מפורסמת במוטיבים האמנותיים והארכיטקטוניים, שימשה כבירתה השנייה של סרי לנקה, בין המאות 11-. ביקור בארמון המלך ובפסלים של "גל ויהרה". המונומנטים המפוארים של העיר השתמרו היטב מימי הביניים. ארוחת ערב ולינה במלון.

יום 3 סיגיריה, מינריה Sigiriya, Mineryia

מבצר סיגיריה מהמאה ה- 5 נבנה על ידי המלך קשיאפה 477-495 לספירה. מצודת "סלע האריה" עוצרת נשימה ביופייה, המתנשאת לגובה 200 מטר מעל הג'ונגל העבות. המצודה מוקפת בנוף פראי של הג'ונגל. נראה את ציורי הפרסקו השמימיים אשר חבויים בכיס מוגן של הסלע. טיול ספארי בג'יפ 4X4 בכדי לראות את שמורת הטבע של מינריה, בה נצפה בעדרי פילים בטבע, בופלו ועופות מים טרופיים. ארוחת ערב ולינה במלון.

יום 4 דמבולה, קאנדי, מטאלה Kandy, Matale Dambulla

ביקור במקדש של דמבולה, מגובה של 100 מטר שנחשב לאחד המקדשים החשובים והיפים ביותר באי!. חמשת המערות, מאוירות ב 2000 מטר מרובע של קירות ותקרות. הדמות העצומה הגדולה ביותר של בודהה שנחצבה בסלע וגובהה 14 מטר. בדרך לקאנדי נבקר בגני תבלינים, נחווה עיסוי ראש עם שמנים ארומאטיים רפואיים Ayurvedic. אחרי צהריים נגיע ל Kandy, קאנדי מוקד עליה לרגל, העיר היפה ביותר בסרי לנקה. "מקדש השן", שבו ע"פ המסורת חבויים שיניו של בודהה. אחר הצהריים נצפה במופע פולקלור תרבותי של ריקודים מסורתיים. ארוחת ערב ולינה במלון.

יום 5 פינאוולה פרדאניה, Pinnawela Peradeniya

ביקור הגן הבוטני המלכותי של פרדאניה, מהיפים בעולם נמשיך לאתר הפילים היתומים בפינאוולה הוקם בשנת 1975, על גדות הנהר מהא אויה. זה החל עם שבעה יתומים. הממשלה יצרה מקלט לפילים צעירים או אבודים פצועים בג'ונגל. בשעות.

יום 6 קולומבו – מלדיבים

בבוקר טיסה מקולומבו למלדיבים נופש במלדיבים.

יום 6-9 נופש במלדיבים

מלדיבים-קולומבו, סרי לנקה

יום 10 קולומבו – ת"א (דרך עמאן)

פירוט המסלול

לפרטים נוספים אנחנו כאן בשבילכם
03-6211455